Adventní koncerty

Ve dnech 14. a 15. prosince 2022 proběhly adventní družinové koncerty. Děti z několika tříd naší školy nám zahrály své oblíbené vánoční melodie i tóny hudby, kterou zakončily své Přehrávky. To jsou závěrečné zkoušky k postupu...

Zlínský kraj

Závěrem října se všechna oddělení školních družin vydala na další vláčkové putování s BOHEMIA EXPRESEM. Tentokrát nás vláček zavezl do Zlínského kraje. Poznali jsme některé zajímavosti, znak města a blízkou ZOO. Navštívili...

Bohemia expres ŠD

V letošním roce vyrazíme vláčkem nazvaným BOHEMIA EXPRES poznávat krásy české země. Projedeme všech 14 krajů a v každém z nich se dozvíme nějaké zajímavosti. Naučíme se znát města, řeky, ale také i hrady …

Červený den

Ve dvou dnech se nám po škole toulaly samé Červené karkulky a doprovázeli je švarní Červení karkulínci. Nebojte se, nezbláznili jsme se, to jen ve dnech 18. a 19. května slavily děti ze školních družin …

Bublinkové dny v prosinci

(Po)Čteníčko V posledních dnech roku 2021 jsme ve školní družině oslavili (mimo jiné) Bublinkové dny. V měsíci prosinci se věnujeme knihám, pohádkám a příběhům. Seznamujeme se s pohádkami, snažíme se převyprávět přečtené příběhy...