Barevný den

Ve středu 17. 5. 2023 se po škole začaly pohybovat podivné skupiny…Působilo to značně tajemně, ale nakonec se ukázalo, že děti ze ŠD slaví „Barevný den“. Pobíhaly zde skupiny zelených, černých, bílých …

Koncerty ZUŠ pro ŠD

Ve středu 24.5. a ve čtvrtek 25.5. pořádala hudební pobočka ZUŠ Starý Plzenec-ZŠ Nezvěstice závěrečné koncerty pro děti ze školní družiny naší školy.Tyto koncerty se staly nedílnou součástí závěru školního roku a opět...

Adventní koncerty

Ve dnech 14. a 15. prosince 2022 proběhly adventní družinové koncerty. Děti z několika tříd naší školy nám zahrály své oblíbené vánoční melodie i tóny hudby, kterou zakončily své Přehrávky. To jsou závěrečné zkoušky k postupu...

Zlínský kraj

Závěrem října se všechna oddělení školních družin vydala na další vláčkové putování s BOHEMIA EXPRESEM. Tentokrát nás vláček zavezl do Zlínského kraje. Poznali jsme některé zajímavosti, znak města a blízkou ZOO. Navštívili...

Bohemia expres ŠD

V letošním roce vyrazíme vláčkem nazvaným BOHEMIA EXPRES poznávat krásy české země. Projedeme všech 14 krajů a v každém z nich se dozvíme nějaké zajímavosti. Naučíme se znát města, řeky, ale také i hrady …

Červený den

Ve dvou dnech se nám po škole toulaly samé Červené karkulky a doprovázeli je švarní Červení karkulínci. Nebojte se, nezbláznili jsme se, to jen ve dnech 18. a 19. května slavily děti ze školních družin …