Školní pokladna

Školní program slouží k přesné evidenci peněz, které rodič svěří škole ve formě zálohy. Z této zálohy jsou automaticky odebírány platby, které se v minulosti platily v hotovosti. Platby jsou bezhotovostní a každý žák má samostatné konto, které si může rodič zkontrolovat ze svého počítače.

Do školní pokladny se můžete přihlásit zde.

1. Registrace – > Pro registraci klikněte zde.

POZN. Pokud jste již registrováni na jiné škole, není třeba registraci opakovat. Pošlete pouze email na adresu podpora(at)skolniprogram.czs uvedením svého jména, jména dítěte, školy a administrátoři provedou přeregistraci a připojení dítěte. V případě potřeby volejte na tel. č. podpory 731 303 265.

2. Vyplňte ID školy:  75006774
3. Vyplňte přihlašovací formulář (jméno a příjmení rodiče, e-mail – je potřeba pro registraci a komunikaci s programem, telefon, příjmení a jméno dítěte).
– > Zaregistrovat
4. Na Váš zadaný e-mail Vám přijde ověřující zpráva, která má omezenou platnost, tzn. HNED ji potvrďte kliknutím.
5. Poté vyčkejte na schválení registrace třídním učitelem. Potvrzení přijde e-mailem nejpozději následující pracovní den.

Po přihlášení do systému naleznete v příslušné záložce ŠKOLNÍHO PROGRAMU informace a kontakty.

Pro případnou pomoc s registrací kontaktujte třídního učitele pomocí e-mailu. Pro komunikaci se správcem školy a správcem školní pokladny kontaktujte Mgr. Blanku Hachovou (hachovablanka@seznam.cz).

Po schválení třídním učitelem je možné provést převod finančních prostředků:

1. Přihlášení do ŠKOLNÍHO PROGRAMU – záložka POKLADNA a PLATBA – naleznete zde informaci k platebním údajům – číslo účtu, variabilní symbol a specifický symbol.
2. Na základě těchto platebních údajů převeďte požadovanou částku ze svého bankovního účtu na účet školní pokladny. Převod peněz je možný i tehdy, pokud nemáte svůj bankovní účet. V takovém případě lze peníze převést bud složenkou nebo přímo v bance.
Důležité: do platebního příkazu prosím vždy napište do Zprávy pro příjemce jméno vašeho dítěte (dětí)
3. Po zpracování platby z Vaší banky dojde k přičtení částky na příslušné konto. Poté je třeba převést částku na dítěpřípadně rozdělit mezi více svých dětí, které jsou žáky naší školy – > PŘEVÉST