Jako ve spoustě cizích zemí dobývá oslava svátku Halloween i naše území. A konkrétně v naší škole to bylo v úterý 31. října znát.
Od rána se to tu hemžilo maskami čarodějnic, duchů, koster, strašidel, super hrdinů, zvířátek a mnohých dalších postav. Leckteré vyučování bylo napínavé a úplně jiné než v ostatních dnech. Ale co teprve ty chvilky po něm. Ty naše ve všech školních družinách! To byla teprve jízda. Všude se strašilo, lekalo, bubákovalo a vůbec skřehotalo… Pořádaly se soutěže, malovalo se, zpívalo, tančilo a odhalovala se tajemství spojená s Halloweenem. Strašidelné to bylo i ve školní jídelně a všem nám společně moc chutnalo. Určitě nám kamarádi z 2. stupně záviděli. Po obědě pokračovalo rejdění, soutěže v malování poslepu, ve velké družině děti ochutnávaly neznámé ňamky. Menší děti se také dívaly na 1. díl Harryho Pottera. To už je nějaká konkurence.
Moc jsme si to užili a těšíme se na další reje strašidel!

Vychovatelky ŠD