Interaktivní učebnice

Naše základní škola aktivně využívá několik druhů interaktivních učebnic, které zaštitují různé společnosti. Níže se dozvíte, o které společnosti se jedná a jakým způsobem můžete tyto produkty využívat ke studiu doma.

Ve všech případech máte možnost využít tyto učebnice až po vytvoření registrací (přístupové údaje budou zaslány na ŽÁKOVSKÝ ÚČET UŽIVATELE prostřednictvím portálu Škola on line) administrátorem pro IT. V případě nových studentů je třeba vydržet pár dnů, než k samotné registraci dojde.
V případě dlouhodobého problému, či nějakých dalších nejasností neváhejte kontaktovat IT administrátora. Kontakt naleznete v sekci kontakty.

Nová škola, s.r.o.

Podrobný krokový návod lze nalézt zde. Následně jej stáhněte nebo otevřete.

Flexibooks

Po vytvoření registrace administrátorem přijde na školní e-mail (Outlook) podrobný návod, jak registraci dokončit. Společnost také odkazuje na velice podrobný návod, jakým způsobem nainstalovat čtečku a následně stahovat potřebné učebnice.
Pokud e-mail nedorazí. Před nahlášením závady zkontrolujte také složku „Nevyžádaná pošta“.

Proskoly.cz

Zde dojde k vytvoření vašeho účtu administrátorem. Prvotní aktivační údaje přijdou do školní e-mailové schránky. Po aktivaci účtu se na portál Proskoly.cz můžete přihlásit za pomocí účtu Office365.