Vážení rodiče,

naši školu oslovila nezisková organizace Veselá věda s cílem otevřít pro děti z 1. stupně kroužek zábavných vědeckých pokusů.

Posláním Veselé vědy je rozvoj dětí, jejich přirozené zvídavosti a talentu prostřednictvím podpory zájmu o zkoumání přírody a jejích zákonitostí. Děti díky vlastní zkušenosti s objevováním světa přírodních věd získávají pozitivní postoj ke světu vědy, výzkumu a k technickým oborům. Veselá věda působí od roku 2011 v mnohých městech po celé České republice, organizuje kroužky, školkové bloky, projektové dny a příměstské tábory.

Přesné informace o čase a místě konání kroužků stejně jako přihlášku najdete na webových stránkách Veselé vědy www.veselaveda.cz.

„V sekci KRAJ je třeba vybrat „Plzeňský“, v sekci MĚSTO „Nezvěstice“ a v sekci KROUŽEK „Základní škola Nezvěstice – Vědecký …“ a vyplnit potřebné údaje.“