V závěru školního roku měli naši žáci 4. a 5. ročníku možnost zahrát si na hokejbalovém turnaji pořádaném na krásném hřišti v areálu Základní školy a Gymnázia Blovice. Zájemců se přihlásilo opravdu hodně, takže naše škola vyslala družstvo o 14 žácích. Ještě před turnajem jsme obdrželi velkorysý dar od Českomoravského svazu hokejbalu v podobě dětských hokejek a branek, které jsme využili k tréninku před samotným turnajem. Toho se zúčastnily 4 školy – domácí Blovice, Chocenice, Spálené Poříčí a naše škola.
První zápas jsme vyhráli vysokým rozdílem 11:1 proti ZŠ Chocenice, což v dětech vyvolalo správné nadšení do dalších zápasů. Bohužel i přes velkou bojovnost a zajímavé individuální výkony se nám další zápasy vyhrát nepodařilo a ZŠ Nezvěstice tak skončila na spravedlivém třetím místě.
Samotný turnaj byl velmi pěkně zorganizován, žáci ocenili také příjemné občerstvení a hlavně bronzové medaile, které si z turnaje odvezli. Jmenovitě se ho zúčastnili: Lucie Čejková, Lenka Krňoulová, Anežka Bachratá, Nikola Holubová, Jakub Král, Václav Nekola, Josef Pazdera, Petr Strnad, Sebastián Bruschi, Filip Benedikt, Daniel Bystřický, Jonáš Jůzl, Filip Kasal a Jakub Šmídt.

Mgr. Ladislav Kotlár, učitel tělesné výchovy