Ve dnech 16. a 17. 12. 2021 připravila pobočka ZUŠ Starý Plzenec při naší škole adventní koncerty. Bylo to milé zakončení kalendářního roku 2021 v našich družinách.
Každý rok se jedná v předvánočním čase o krásné zastavení v celém tom shonu. Milé a líbivé vánoční melodie, melodie ze známých filmů a pohádek zněly celou školou.
Po každém vystoupení našich kamarádů se rozezněl obrovský potlesk celou hudební třídou, každý z muzikantů ze sebe vydal to nejlepší, co mohl. Nešlo poznat, kdo hraje rok, kdo dva, či více. Všechna vystoupení měla tak vysokou úroveň, že bylo někdy třeba i slzu zamáčknout.
Děkujeme všem účinkujícím a paním učitelkám za přípravu dětí na koncert. A moc se těšíme na další podobná vystoupení.

Vychovatelky ŠD