23. června vstoupili naši prvňáčci slavnostně mezi čtenáře. Diváky potěšili hravým vystoupením s básničkami a písničkami o písmenkách i číslech. Za své celoroční čtenářské úsilí získali čtenářskou medaili, diplom i dárek od místní knihovny. Naši nejmladší žáci tak připravili svým blízkým to nejkrásnější možné rozloučení s prvním školním rokem.










Mgr. Květoslava Brudnová, třídní učitelka 1. třídy
