V pátek 15. února 2024 proběhl ve školní tělocvičně maškarní bál určený pro žáčky 1. stupně naší školy. Tuto akci organizovaly žákyně 9. A třídy – Ema, Viki, Kája, Kiki, Majda, Martinka, Sandra a Eliška (8. B).

Hned ráno, první a druhou vyučovací hodinu, si děti z první, druhé a třetí třídy přinesly vtipné, ale i strašidelné masky, se kterými soutěžily o tu nejlepší. Bylo opravdu těžké vybrat z každé třídy jen jednu, protože všechny byly úžasné.

Na začátku akce proběhla krátká rozcvička, poté promenáda masek. Všechny masky jsme si řádně prohlédly, abychom mohly vybrat tu nejlepší.

Zábavné hry zaplnily dopolední program. Největší úspěch měla hra „ocáskovaná“. Na závěr si děti zatancovaly a proběhlo vyhlášení nejlepších masek.

Třetí a čtvrtou vyučovací hodinu si masky přinesli čtvrťáci a páťáci. Opět začal bál rozcvičkou a promenádou v maskách. U starších dětí měla největší úspěch hra „židličkovaná“.

Radost v dětských očích nás velmi potěšila a inspirovala k další spolupráci s mladšími kamarády.

Ema Nováková, 9. A