Vážení rodiče,

jak jistě víte, tak dne 21. 2. 2023 od 16:00 proběhlo sezení s rodiči v digitálním světě. V krátké přednáškové části jsme se věnovali nové informatice, změnám ve výuce v rámci malé revize RVP a nové digitální kompetenci. Zabývali jsme se také možnostmi podpory pro žáky, ukázali důležitosti informačního systému ŠkolaOnline (a s tím navazující možnosti) a různé tipy na doma, jak uchránit své děti – naše žáky proti hrozbám digitálního světa. Nejdůležitější částí byla otevřená diskuse, kterou z mého pohledu hodnotím jako nejvíce přínosnou. Osobně jsem velice rád za všechny podmětné dotazy ze strany rodičů a možnost si nejasnosti objasnit, tak abychom společně mohli lépe spolupracovat na vzdělání a výchově žáků.

Ještě jednou děkuji za účast, náladu a přístup všem našim zúčastněným rodičům.

Bc. Jakub Pál