Vedoucí kurzu: Mgr. Ladislav Kotlár

Instruktoři: Matěj Černý, Bc. Jan Fábera

Zdravotník: Mgr. Ladislav Kotlár                         

Místo: Velká Úpa (Krkonoše), penzion U Karla, web adresa: www.pensionukarla.eu

Sraz: 16. ledna 2022, Nezvěstice, hasičská zbrojnice, sraz 7,20 hod., odjezd cca 7,30 hod.

Návrat: 21. ledna 2022, Nezvěstice, hasičská zbrojnice, cca 16 hod.

Cena: cca 3000,- Kč. Platba až po návratu z kurzu (ubytování + plná penze, doprava autobusem tam a zpět a po odečtení příspěvku SRPŠ – cca 250,- Kč ), doporučená částka s sebou na vleky – 1 000,- Kč + kapesné.

Doporučený seznam věcí:

Lyžařská výstroj a výzbroj: sjezdové lyže a hole, lyžařská přilba, přezkáče, sjezdové brýle, lyžařské oblečení – zimní bunda, lyžařské kalhoty, rukavice (alespoň 2x), teplé ponožky, šátek / šála, zimní čepice

Povinná výstroj: lyžařská ochranná přilba, seřízené vázání

Různé: oblečení do chaty, přezůvky, oblečení na turistickou vycházku, obuv do sněhu, batoh, hygienické potřeby, krém na opalování, jelení lůj, sluneční brýle, vzhledem k možným mrazům ochranný krém na obličej a lyžařská kukla

Léky proti nevolnosti v autobusu a pravidelně užívané léky – napsat doporučené užívání, zdravotní karta pojištěnce, potvrzení o seřízení lyží, psací potřeby, hudební nástroj, společenské hry, pálka na stolní tenis.