Vážení rodiče,

díky vstřícnému postoji SRPŠ můžeme Vašim dětem nabídnout licenci pro domácí přípravu v rámci portálu DidaktaCZ zdarma. Pro správné využití použijte aplikaci DidaktaCZ Projektor. (Odkaz pro stažení níže)

PROSÍM PŘEČTĚTE SI POZORNĚ NÁSLEDUJÍCÍ PODMÍNKY POSKYTOVANÉ SLUŽBY, ZVLÁŠTĚ BOD ZAKAZUJÍCÍ ŠÍŘENÍ (ZVEŘEJŇOVÁNÍ) PŘÍSTUPOVÉHO PINU – BUDE ZASLÁN PROSTŘEDNICTVÍM ŠKOLY ON LINE.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

• Doba funkčnosti PINu: v pracovních dnech od 15:00-23:59 SEČ; ve dnech pracovního volna, o státních svátcích a o prázdninách není doba funkčnosti omezena. (Nevztahuje se na ředitelské volno)
• Podporované operační systémy – Windows 8, 10, 11, MacOS (11), Linux (vybrané distribuce). Mobilní zařízení a tablety využívající Android a IoS nejsou podporována.
• DidaktaCZ Projektor sloužící pro přístup k programům z cloudu lze stáhnout z tohoto odkazu: https://www.silcom-multimedia.cz/podpora/?didakta=0#didakta-id0.
Škola, Uživatel ani Zákonný zástupce není oprávněn poskytnout PIN, licenci nebo sublicence k užívání programů třetím osobám a není oprávněn ukládat programy na svých lokálních zařízeních v off-line podobě, pořizovat kopie či rozmnoženiny produktu, dekompilovat zdrojový kód.
• Škola, Uživatel ani Zákonný zástupce není dále oprávněn využívat části obsahu programů mimo službu, např. pomocí kopií obrazovek, sdílení textu, fotografií atp. Poskytovatel v rámci služeb spojených s touto smlouvou neposkytuje pro Uživatele a Zákonné zástupce jakoukoli živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti a ani v jiných formách komunikace.
Kompletní návod pro instalaci čtečky naleznete přímo na stránkách výrobce v odkazu pro stažení aplikace DidaktaCZ Projektor. (Odkaz výše)
V případě nejasností či otázek neváhejte kontaktovat IT Administrátora pro ZŠ na e-mailové adrese: Administrator@zsnezvestice.cz